O KLUBU - Najčešća pitanja

Šta je Novobeogradski klub?

Novobeogradski klub je nastao sa idejom da se rastereti kućni budžet građana, kroz ostvarivanje popusta i korišćenjem besplatnih programa u organizaciji opštine.

Koje pogodnosi dobijaju članovi kluba?

Zahvaljujući personalizovanoj kartici, mogu se ostvariti popusti od 5% do 50% na preko 150 mesta na teritoriji grada Beograda, a spisak gde se sve mogu ostvariti popusti se dobija zajedno sa karticom. Takođe, može se prijaviti za preko 40 besplatnih programa koje opština Novi Beograd organizuje.

Koji su uslovi za članstvo u Novobeogradskom klubu?

Uslovi za članstvo u Novobeogradskom klubu su punoletstvo i prijava stanovanja na teritoriji opštine Novi Beograd.

Da li se plaća članarina?

Ne, članstvo u Novobeogradskom klubu je besplatno.

Kako postati član Novobeogradskog kluba?

Član Novobeogradskog kluba možete postati popunjavanjem prijave u prijemnom centru opštine Novi Beograd, svakog radnog dana od 8 do 20 časova. Posle nekoliko dana ćete dobiti karticu kojom možete ostvariti popuste ili koristiti neki od 40 besplatnih programa.