Prelepa ja

Prelepa ja
15% na tretmane lice, svilene trepavice i japansko iscrtavanje obrva
20% za polaznike kurseva
Salon "Prelepa ja" se nalazi u TC "ENJUB" u bloku 45. U prijatnom ambijentu ljubazno i stručno osoblje učiniće sve da vaše lice, telo, nokti i kosa zablistaju. Želimo da se vi posebno osećate i da naši tretmani imaju poseban pristup vašoj lepoti. Salon pruža sve vrste kozmetičkih usluga kao što su tretmani lica,depilacije, masaže, nege ruku i nogu, uređenje noktiju, ugradnju svilenih trepavica, japansko iscrtavanje obrva, šminku, solarijum,kao i negu i tretmane kose. Poklonite nam vaše poverenje, a mi ćemo vam zauzvrat otvoriti vrata u svet lepote.