Hotel Skala

F: 011/2190-724

Web: www.hotelskala.rs
Hotel Skala
- na noćenje sa doručkom
Hotel Skala se nalazi u centru Zemuna, na pedesetak metara od pozorišta Madlenianum. Do centra Beograda je potrebno deset minuta vožnje, a do aerodroma svega petnaest minuta. Ušuškan u stari zemunski ambijent, pruža idealne uslove za odmor i boravak. Petominutnom šetnjom se stiže na obalu Dunava, prelepi Zemunski kej.

Hotel ima 17 ukusno nameštenih soba. Sobe poseduju direktnu telefonsku liniju, satelitski TV program, mini bar, klima uređaj i bežični internet. Recepcija je na raspolaganju 24 sata.

Doručak je na bazi švedskog stola i uključen je u cenu prenoćišta.

Rezervacije se mogu izvršiti putem mail-a, telefona ili lično.

Za više informacija posetite nas na: www.hotelskala.rs ili nas pozovite na broj +381(0)11 3075-032.

STOJIMO VAM NA USLUZI 24h.