Odiseja Travel

Web: www.hedonic-travel.com
Odiseja Travel doo turistička agencija
5-10% - popusta na sve usluge
Hedonic Travel doo je mlada turistička agencija sa turističkim radnicima bogatog radnog iskustva na polju pružanja usluga u oblasti turizma. Sedište naše agencije se nalazi u ulici Dečanska br.23.

Posedujemo licencu kategorije OTP 27/2015 od 28.05.2015. godine .

Organizujemo poslovna putovanja - uz našu pomoć možete da prisustvujete kongresima, sajmovima, seminarima, širom sveta. U našoj ponudi takođe možete pronaći turističke aranžmane za evropske destinacije (Beč, Rim, Berlin, Lisabon, London, Korzika, Sicilija, Prag, Moskva - posete gradovima sa magičnim tragom umetnosti...), organizujemo izlete po Srbiji, wellnes & spa programe i sportske događaje.

Glavni cilj naše agencije jesu zadovoljni klijenti – pre, za vreme i nakon korišćenja naših usluga. Trudimo se da budete srećni i ispunjeni, da dobijete ono što ste očekivali za vreme Vašeg putovanja bilo privatnog ili poslovnog. Želimo da Vam pomognemo u planiranju i realizaciji putovanja i ponudimo Vam zanimljive destinacije obojene umetnošću.