Planinarski klub Slavija

Web: pk-slavija.in.rs
Planinarski klub Slavija logo
10% na usluge
Planinarski klub Slavija je raspoložen za saradnju sa svim klubovima i organizacijama dobre volje. Sastanci i treninzi se održavaju na veštačkoj steni na Adi Ciganliji subotom u 14:00h. Posedujemo jedini poligon za drajtuling na veštačkoj steni. Tu se, prema potrebi, obavljaju i pripreme za specifične akcije i aktivnost. Najava učešća na treningu je neophodna zbog ograničenih kapaciteta stene. Detaljne najave se objavljuju najkasnije 30 dana pre termina. Više informacija o dosadašnjim aktivnostima moete naći na Feis nalogu Planinarski klub Slavija.