Societe Generale Srbija

Societe Generale Srbija a.d.
Ekspozituri Arena
Bulevar Zorana Đinđića 50 a/b
11070 Novi Beograd

T: 011/22 21 350; 011/20 13 857

Radno vreme: ponedeljak-petak 9-18h
subota 9-13h

www.societegenerale.rs
Societe Generale Srbija a.d. logo
Specijalna ponuda za članove Novobeogradskog kluba

Societe Generale banka je najstarija banka sa većinskim stranim kapitalom u Srbiji, konstantno prisutna na ovom tržištu od 1977. godine. Fokusirana na klijente, banka je kreirala široku lepez u proizvoda i usluga, kako bi svakom klijentu mogla da izađe u susret u skladu sa njegovim trenutnim potrebama i zahtevima njegovog životnog stila.

Članovi Novobeogradskog kluba koji prenesu zaradu na račun u Societe Generale banci dobijaju mogućnost besplatnog održavanja paketa računa i Masterata kreditne kartice, kojom je moguće plaćati na jednake mesečne rate bez kamate, tokom prvih 6 meseci, a ukoliko se odluče za kredit za refinansiranje, biće oslobođeni administrativnog troška.

Penzioneri iz Novobeogradskog kluba koji penziju primaju preko računa u Societe Generale banci mogu da postanu i članovi Evergrin kluba, čime stiču mogućnost korišćenja brojnih pogodnosti. Sa popustom mogu plaćati robu i usluge na više od 350 prodajnih mesta širom Srbije, a na raspolaganju su im gotovinski i krediti za refinansiranje sa besplatnim životnim osiguranjem i Masterata kreditnom karticom, sada i sa produženom starosnom granicom.

Kao klijenti Societe Generale banke, možete da koristite i sve prednosti programa « Preporuka koja vredi ». Preporučite nas osobama koje su vam bliske i svi dobijate Maxi vaučere uvrednosti od 1.500 dinara ukoliko preporučena osoba prenese primanja u Societe Generale banku.

Za dodatne informacije obratite se Ekspozituri Arena!