Poziv humanitarnim organizacijama i udruženjima da uzmu učeše u Porodičnom vikendu

| 10. maj 2017.

Opština Novi Beograd će prvi put ove godine organizovati Porodični vikend 13. i 14. maja ispred TC Merkator, u susret Međunarodnom danu porodice koji se obeležava 15. maja.

Bulevar Zorana Đinđića, na potezu od Bulevara umetnosti do Ulice omladinskih brigada biće zatvoren za saobraćaj u subotu i nedelju , kada će svi građani koji budu došli uživati u bogatom programu namenjenom celoj porodici.

Posetioce Porodičnog vikenda očekuju mnogobrojni edukativni programi, predstave, programi za najmlađe, animatori, sportski i društveni poligoni, pa će građani imati priliku da sa svojom porodicom u periodu od 9 do 19 časova, provedu lepe dane u višečasovnom druženju koje će opština Novi Beograd organizovati za Novobeograđane kao i sve zainteresovane Beograđane.

Poziv humanitarnim organizacijama i udruženjima da se prijave za učešće u Porodičnom vikendu opštine Novi Beograd

Opština Novi Beograd poziva sve zainteresovane humanitarne organizacije koje se bave humanitarnim radom, kao i udruženja koja se bave ugorženim kategorijama društva, da se prijave i uzmu učešće na manifestaciji Porodični vikend koja će biti održana 13. i 14. maja ispred TC Merkator na Novom Beogradu.

Sve organizacije i udruženja koja se prijave imaće priliku da na dvodnevnoj manifestaciji u organizaciji opštine Novi Beograd predstave svoj humanitarni rad i aktivnosti. Njima će biti omogućeno da postave svoje humanitarne kutije, dele informatore o radu, promotivni materijal kao i informacije sa građanima koji budu bili zainteresovani da pomognu. Na taj način moći će da aktivno komuniciraju sa građanima prezentujući svoje humanitarne akcije i da pokušaju da prikupe neku vrstu pomoći za iste, kao i da prikažu svoj način rada pri pomoći osobama kojima je ona neophodna.

Molimo sve zainteresovane humanitarne organizacije i udruženja da se do petka, 12. maja, za sve detaljnije informacije jave na broj telefona 069/8808708 ili na mejl adresu dijana.radisavljevic@novibeograd.rs